/129715-138-040-05-CN Proximity Sensor Probe Bently Nevada
129715-138-040-05-CN
129715-138-040-05-CN
129715-138-040-05-CN
129715-138-040-05-CN is Bently Nevada's 3300 XL 8mm reverse-mount explosion-proof proximity sensor probe assembly.
  • ยี่ห้อ :
    Bently Nevada
  • ส่วนจำนวน :
    129715-138-040-05-CN
  • น้ำหนัก :
    0.05 kg
  • มิติ :
    1.2x1x117cm
  • ประเทศต้นกำเนิด :
    USA
  • รหัส HS :
  • คำอธิบาย :
    Proximity Sensor Probe
Brand
Bently Nevada
Part number
129715-138-040-05-CN
Origin
USA
Description
Proximity Sensor Probe
Shipping Port
XiamenChina
Payment
T/T
Lead Time
In stock
Shipment
DHL,UPS,FEDEX,TNT,EMS,SF
Service
One-year warranty
Contact Below to Get Best Price
Contact-- Frida
Email--sales5@mooreplc.com
Mobile(WhatsApp)-- +86 15359408275
Description of 129715-138-040-05-CN
Parameter
129715: Basic product series (3300 XL 8mm eddy current probe, reverse mounting thread, with stainless steel armored cable). 138: Case Length is 138 mm.
040: Unthreaded Length is 40 mm.